Výrobci

Odběr novinek

  • Subscribe to our newsletter and receive the latest offers, discounts and updates

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

O Nás

Vážení přátelé, e-shop 1CZ.cz jsme založili s cílem poskytnout Vám možnost nákupů technologií pro Váš dům přes internetové prostředí, přičemž Vám chceme nabídnout ten nejlepší servis spolu s možností prezentace našich výrobků a moderních trendů, které nás čím dále více obklopují.

Náš a tedy i Váš e-shop se skládá ze dvou technologických směrů. První EKO jsme pojali jako ekologické technologie vhodné pro Váš dům či byt, které mohou směrovat k Vašemu ekologickému a samozřejmě i ekonomickému bytí. Najdete zde nejmodernější technologie pro vytápění či energetickou soběstačnost budov, anebo technologie, které Vám umožní rozvíjet osobní udržitelnost ve vztahu k přírodě, a to za příznivé ceny. Najdete zde celou řadu nápadů, které Vám zjednoduší výběr vhodné technologie, či pomůže pochopit výhodnost vybrané aplikace.

Druhý směr je pojat chytrými technologiemi, které nás více či měně obklopují a zajišťují kupříkladu naši bezpečnost, zabezpečení majetku, řízení domu či regulování domácnosti, jako jsou kamerové či přístupové systémy, regulace atd...

Internetové prostředí e-shopu je virtuální svět, který budeme i nadále rozšiřovat a přibližovat Vašim představám. Pevně věříme, že se Vám bude z prostředí domova pohodlně prozkoumávat, studovat i nakupovat a naše úsilí bude oceněno Vašim trvalým zájmem.

Za společnost BECC&CO a.s., Viktor Bodnár, předseda představenstva společnosti