Výrobci

Odběr novinek

  • Subscribe to our newsletter and receive the latest offers, discounts and updates

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

WATTrouter M SSR - regulátor (až 3x 40A)

SOLAR controls s.r.o

V dodávce je obsažen pouze regulátor, USB kabel a CD s manuálem a přístupovým kódem k aktualizacím produktu. Samostatné regulátory lze použít například pro rozšíření počtu výstupů (viz uživatelské příručky regulátorů WATTrouter).

Více detailů

Novinka

Zboží skladem!

$403.54 s DPH

$333.50 bez DPH

WATTrouter je sofistikovaný programovatený regulátor pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnou, s možností spínání 2 externích polovodičových relé (SSR).

Proudový rozsah trvalého zatížení 3x40A.

Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE. Model M nabízí špičkovou konektivitu a mnoho dalších užitečných funkcí. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možností využití vyrobené energie může být i pouhé 4 měsíce!

WATTrouter M SSR se skládá z vlastního regulátoru a měřícího modulu. Nastavení regulátoru se provádí z osobního počítače (notebook, mininotebook, popř. stolní PC) pomocí rozhraní USB nebo Ethernet. Přes rozhraní Ethernet lze nastavovat a sledovat i z jiných zařízení podporujících webový přístup.

Produkt byl testován u TÜV SÜD Czech s.r.o.

Poznámka: Před objednáním tohoto modelu se ujistěte, zda jste dostatečně odborně zdatní v instalaci a nastavení sítě LAN, popř. znáte odborníka na počítače a sítě (např. příbuzný aj.). Upozorňujeme, že na problémy spojené s nastavením sítě LAN a přístupu z Internetu z naší strany není poskytována žádná uživatelská podpora (jedná se o specifickou problematiku jako u jiných síťových prvků).

Poznámka: Pokud jste uživatelem WATTrouteru CWx nebo WATTrouteru CWx SSR, pak můžete zakoupit jen samostatný regulátor. Měřicí modul je funkčně shodný u obou typů, má pouze jiný štítek.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

WATTrouter M SSR - regulátor (až 3x 40A)